Prekių katalogas

Geliai ultragarso procedūroms

  • Ultragarso gelis USG procedūroms 260 ml., skaidrus
    Kodas: 31438-03
    Likutis: 6 vnt.
    3.00 
    4.99  Sutaupykite 1.99 
    Ultragarso gelis Eco Supergel (mėlynas), 5 Ltr
    Kodas: 31438-04
    Likutis: 3 vnt.
    25.90 
    9.60 
    Prekė išparduota. Susisiekite
    14.90 
    Prekė išparduota. Susisiekite
  • Kodėl reikalingas ultragarso gelis?

    Ultragarso procedūros metu odos paviršiumi sklindančios bangos yra generuojamos gydytojo naudojamo ultragarso aparato. Bangos atsispindi nuo audinio paviršiaus ir yra priimamos ultragarso aparato ,kad būtų sukurtas ultragarsinis vaizdas. Kai odos ir audinių akustinės charakteristikos labai skiriasi, atsiranda stipresnis atspindys ir aidas. Ultragarso gelis sukuria akustinį pasipriešinimą, todėl ultragarso bangos gali būti perduodamos be atspindžio. Labai svarbu naudoti gelį, kad būtų galima gauti tinkamą vaizdą. Kiekvienas audinys turi savo akustines savybes ir savo pasipriešinimą. Pasipriešinimo dydis susijęs su audinio tankiu. Jei ultragarsą darytumėte be ultragarso gelio, 99,9 % ultragarso bangų atsispindėtų su oro riba. Tarp ultragarso aparato ir odos būtų tik oras ir tinkamas vaizdavimas negalėtų vykti. Turi būti nustatyta vandenyje tirpstanti riba, ir būtent čia įsijungia gelis ultragarsui.

    Ultragarsinis gelis kaip lubrikantas

    Kitas vaidmuo, kurį atlieka šis gelis ultragarsui yra lubrikavimas. Jei atliekant skenavimą ultragarsinis gelis nenaudojamas, kad ultragarso aparatas negalėtų sklandžiai judėti per odą. Užtepus gelio, odos paviršius tampa slidus, todėl aparatas juda lengvai ir neskausmingai. Tai svarbi bet kurios procedūros dalis. Norėsite, kad pacientas nejudėtų, kol vyksta ultragarso tyrimas. Jei bus juntamas skausmas, pacientas pradės krūpčioti ir net gali sustabdyti ultragarso procedūrą. Sveikatos priežiūros srityje visada svarbiausia, kad pacientas jaustųsi patogiai, o ultragarso gelis neleidžia atsirasti jokiam skausmui. Nors darbas su ultragarso geliu tikrai gali būti nemalonus, jis to vertas. Sveikatos priežiūros specialistams patariama informuoti pacientus apie gelio naudojimo naudą, kad jie suprastų, jog netvarkos sukėlimas yra svarbi procedūros dalis. Po ultragarso procedūros gelį galima nuvalyti servetėlėmis.

    Ultragarso šildytuvai

    Nors ultragarso gelis gali būti naudojamas ir nešildomas, tačiau pirmą kartą uždėjus ant odos jis dažnai būna vėsus. Daugelis pacientų skundžiasi šaltu geliu. Laimei, yra šildytuvų, kurie sušildo ultragarso mišinį, kad pacientams būtų patogiau. Visoms sveikatos priežiūros įstaigoms, teikiančioms ultragarso paslaugas, labai rekomenduojama visuose kambariuose, kuriuose gali būti tepamas gelis, turėti šildytuvų.

    Ar ultragarso gelis yra saugus?

    Gelis ultragarso gelis skirtas ne tik odai, bet ir lubrikuoti, kai į tiesiąją žarną įkišamas zondas atliekant ginekologinę apžiūrą moteriai, neturinčiai seksualinės patirties, ir vyrams atliekant prostatos tyrimus. Šį ultragarso gelį reikia patvirtinti ir sertifikuoti dėl saugos daugelyje šalių. Gelio sudedamosios dalys nekenksmingos žmogaus organizmui, o gelį galima lengvai nuvalyti vandeniu arba popierine servetėle. Pasitaiko retų šalutinių poveikių odai, pavyzdžiui, kontaktinis dermatitas. Be to, pranešama, kad kai kuriais atvejais gelio sudėtyje esama bakterijų, todėl rekomenduojama nedelsiant išmesti gelį, jei jis naudojamas žaizdos vietoje arba vaikams ar naujagimiams. Įprastai naudojant yra rekomendacija dėl saugumo sandariai uždaryti dangtelį. Mano asmenine patirtimi, niekada nekilo problemų dėl ultragarsinių gelių.

    Nemalonus šalutinis poveikis

    Kai kurie ultragarso geliai gali sukelti odos išsausėjimą ir pleiskanojimą. Paprastai tai būdinga aliejaus pagrindo geliams arba tiems, kuriuose kaip kondicionierius naudojamas propilenglikolis. Salonams.eu ultragarso gelis yra sertifikuotas ir patikrintas, kokybės ekspertų.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti